Ana Sayfa İçin Tıklayınız Haber Servisi OfoSoft Web Tasarım Güncel OfoSoft Web Tasarım OfoSoft Web Tasarım Hafik Gölü Turizme Kazandırılacak
Yemek Siparişi | Çiçek Siparişi | Sinema | Seyahat | Etkinlikler
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Astroloji | Oyun | S.S.S.
Firmanızı Ekleyin Telefon Rehberi Nöbetçi Eczaneler Link Bankası Harita Servisi Ulusal Gazete Manşetleri Sivas Dışındaki Sivaslı Firmalar
Sivasımız Gezi Rehberi

OfoSoft Web TasarımÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
13 + 2 = Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.OfoSoft Web TasarımDuyurular

OfoSoft Web TasarımKöşe Yazarları
Özlem Olmazlara Olurumdun 05.12.2011
ÖzlemAtalar Özlem Atalar
AbdülkadirSELVİ Abdülkadir SELVİ
FikretTemel Fikret Temel
HakanTopuzoğlu Hakan Topuzoğlu
SedaBilici Seda Bilici
ZeynepÖz Zeynep Öz


Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği

OfoSoft Web TasarımSinemalarda Ne Var?
OfoSoft Web TasarımAnketimiz
İşinizden memnun musunuz?
Hayır
%27,8
OfoSoft
Evet
%33,0
OfoSoft
Ne evet ne hayır
%8,41
OfoSoft
İşsizim
%30,7
OfoSoft
Toplam Oy : 309
    Tüm Anketler


OfoSoft Web Tasarımİstatistikler
OfoSoft Web Tasarım
Aktif Ziyaretçi
: 18
OfoSoft Web Tasarım
Bugün Tekil
: 505
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Haber
: 5742
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Firma
: 1159
OfoSoft Web Tasarım
Onaylanacak
: 21
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Üye
: 507
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Dosya
: 6
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Döküman
: 184
OfoSoft Web Tasarım
Toplam İlan
: 2
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Ürün
: 0
  Hafik Gölü Turizme Kazandırılacak 
Sivas İl Özel İdaresi, Hafik Gölü’nü turizme kazandırmak için çalışmalarını hızlandırdı.
Tarih
:
22.04.2016
Güncellenme
:
22.04.2016
Kategorisi
:
Güncel
Okunma
:
7014
Yorum
:
0
Kaynak
:
www.sivasilozel

Bu kapsamda, Hafik Gölü kenarına restoran yapılması amacıyla Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan ile Hafik Kaymakamı Abdullah Özadalı arasında protokol imzalandı.  

Hafik Gölü çevre düzenleme projesi içerisinde; açık hava spor alanları (futbol, basketbol, golf, aletli spor alanları), rekreasyon alanları (yeşil alan), piknik alanları, iskele, kuş gözlem kuleleri, bisiklet ve yürüyüş yolları, çay bahçesi (göl üzeri), restoran (kapalı ve açık alanlı), kamp alanları ( bungalovlar) yapılması planlanıyor.

Projenin tüm göl çevresi düşünülerek master planlarının hazırlandığını belirten Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan; “İdaremiz, Hafik Kaymakamlığı ve Hafik Belediye Başkanlığı ile birlikte ‘Hafik Gölü Çevre Düzenleme Projesi’ni hayata geçirmek için çalışmalara başladık. Bu kapsamda İdaremiz ile Hafik Kaymakamlığımız arasında protokol imzalayarak Hafik Gölü’ne ilk olarak restoran yapacağız. Altyapı çalışmalarımızı tamamlayarak Hafik Gölü’ne nazır nitelikli bir mekân yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. ‘Hafik Gölü Çevre Düzenleme Projesi’ tamamlandığı zaman ülkemize örnek bir mekân olacak. Çalışmalarımızı etaplara bölerek, yapımını tamamlayacağız. Göl kenarında yer alan ve şahıslara ait arazilerin kamulaştırılması için gerekli imar alanları ile ilgili resmi izin alma çalışmaları da devam ediyor. Gölün çevre düzenleme faaliyetleri 3 yıl sürecek. Proje sona erdiğinde, Sivas bir değeri daha kazanacak. Aynı zamanda Hafik Gölü’nü turizme kazandıracağız. Projenin hayata geçmesinde, kamuoyunu bilgilendiren teknik ve idari bilgileri bizimle paylaşan Hafik Kaymakamlığımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Hafik Gölü’nün turizme kazandırılması için Sivas İl Özel İdaresi ile protokol imzaladıklarını ifade eden Hafik Kaymakamı Abdullah Özadalı ise, “Projenin hayata geçmesi için göl kenarına restoran yapılacak. Hafik Gölü Sivas’a en yakın yerlerden biridir. Vatandaşlarımız on veya on beş dakika içerisinde bu alana ulaşabilirler. Proje ilk planlandığında küçük bir alanda düzenleme yapılacaktı. Sivas İl Özel İdaresi’nin projeye dâhil olması ile birlikte proje, Türkiye’nin en güzel göl düzenleme çalışması olacak. Çevre düzenleme çalışmamızın ilk adımı olarak vatandaşlarımıza hizmet verecek otantik bir restoran yapacağız. Bütün Sivaslıları Hafik Gölü’nün kenarında yapacağımız restoranda yemek yemeye, çay içmeye ve suyunun dinlendirici güzelliğine davet ediyoruz. Projenin başlamasında emeği geçen Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Salih Ayhan’a ve personellerine teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. (SİVAS İL ÖZEL İDARESİ)

        Içeriği Paylasın Butonu    
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
abaragambimumbara
Sayfa Başı
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sayfa Başı
Telif Hakkı 2009-2015 SivasRehberim.Net'e Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Burç YorumlarıRadyo TV ServisiMuzik KutusuGitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.
Site Güvenliğini Kontrol Et

RSS Servisi
SivasRehberim.Net adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
OfoSoft Web Tasarım

W3 Kontrolu Yap
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,46 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle

Proje Başlangıç : 03.2009