Ana Sayfa İçin Tıklayınız Haber Servisi OfoSoft Web Tasarım Sağlık-Yaşam OfoSoft Web Tasarım OfoSoft Web Tasarım İş Güvenliğine Uzman Eli
Yemek Siparişi | Çiçek Siparişi | Sinema | Seyahat | Etkinlikler
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Astroloji | Oyun | S.S.S.
Firmanızı Ekleyin Telefon Rehberi Nöbetçi Eczaneler Link Bankası Harita Servisi Ulusal Gazete Manşetleri Sivas Dışındaki Sivaslı Firmalar
Sivasımız Gezi Rehberi

OfoSoft Web TasarımÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
1 + 3 = Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.OfoSoft Web TasarımDuyurular

OfoSoft Web TasarımKöşe Yazarları
Özlem Olmazlara Olurumdun 05.12.2011
ÖzlemAtalar Özlem Atalar
AbdülkadirSELVİ Abdülkadir SELVİ
FikretTemel Fikret Temel
HakanTopuzoğlu Hakan Topuzoğlu
SedaBilici Seda Bilici
ZeynepÖz Zeynep Öz


Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği

OfoSoft Web TasarımSinemalarda Ne Var?
OfoSoft Web TasarımAnketimiz
İşinizden memnun musunuz?
Hayır
%27,8
OfoSoft
Evet
%33,0
OfoSoft
Ne evet ne hayır
%8,41
OfoSoft
İşsizim
%30,7
OfoSoft
Toplam Oy : 309
    Tüm Anketler


OfoSoft Web Tasarımİstatistikler
OfoSoft Web Tasarım
Aktif Ziyaretçi
: 21
OfoSoft Web Tasarım
Bugün Tekil
: 659
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Haber
: 5742
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Firma
: 1159
OfoSoft Web Tasarım
Onaylanacak
: 21
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Üye
: 507
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Dosya
: 6
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Döküman
: 184
OfoSoft Web Tasarım
Toplam İlan
: 2
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Ürün
: 0
 İş Güvenliğine Uzman Eli 
Sivas Belediyesi ve Özbelsan AŞ tarafından Kamuda İş Sağlığı ve İş Güvenliği konferansı düzenlendi.
Tarih
:
31.03.2016
Güncellenme
:
01.04.2016
Kategorisi
:
Sağlık-Yaşam
Okunma
:
1432
Yorum
:
0
Kaynak
:
www.sivas.bel.t

Emekli İş Başmüfettişi ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Fazıl Ölmez’in konuşmacı olarak katıldığı programa, Vali Âlim Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın, Özel İdare Genel Sekreteri Salih Ayhan, daire müdürleri, iş güvenliği uzmanları ve çok sayıda işçi katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan konferansta ilk olarak konuşan Özbelsan AŞ Genel Müdür Vekili Şaban Kaya, “Birçok konuda olduğu gibi iş güvenliği ve iş sağlığı açısından ilgili taraflarında samimiyetine ihtiyaç vardır. Kamu işveren sendikalar, meslek odaları, üniversiteler, eğitim kurumları en önemlisi çalışanların samimiyetle yaklaşmaları önemli bir adımdır. İş yerlerinde öncelikle insan sağlık iş güvenliğiyle hareket eden Özbelsan, kendi bünyesinde kurduğu iş güvenliği birimi olarak 1700 işçiyi barındıran bir şirket. Bu bağlamda mutlaka insanların iş sağlığı güvenliği konusunda bilgilendirilmesi gerekiyor.” dedi.

İş sağlığı ve iş güvenliği konusu, ülkemizin son yıllarda sıkça ele aldığı ve üzerinde yoğun çalışmaların olduğu bir konu diye sözlerine başlayan Belediye Başkanı Sami Aydın, “Başımıza gelmeden bazı şeyleri anlamamız çok zor oluyor. Başımıza geldiği zaman da geriye dönük pişman olmak maalesef hiçbir şeyi geri getirmiyor. Bazen bu sadece maddi kayıp ile de kalmıyor, çalışanlarımızın hayatına mal olan kazaları sık sık basın yoluyla öğreniyoruz.” dedi.

Başkan Aydın, “Kazaların büyük bir kısmı küçük, ama bunlar yeterli tedbirlerin alınmaması veya onun öneminin yeteri kadar fark edilmemesinin sonucu oluyor. Diğer taraftan da sadece olayı işverene yüklemek de haksızlık olur. Çalışanlar olarak bizlerin de kendi hayatımızı, kendi canımızı bakmakla yükümlü olduğumuz çocuklarımıza, ailemize karşı sorumluluğumuz olduğunu bilerek, almamız gereken tedbirleri de almamız lazım.” ifadelerini kullandı.

Her şeyin başının eğitim olduğunu dile getiren Başkan Aydın, “Dolayısıyla biz ülkemizde her alanda başarılı hizmetler yapıyoruz ama her alanda da eğitim noktasında eksikliklerimizin olduğuna inanıyoruz. Bu bakımdan bugünkü çalışmada inanıyorum ki hem Sivasımız için hem kamu kuruluşlarımız için hem de çalışanlarımız için çok faydalı ve yararlı bir çalışma olacaktır.” dedi.

Başkan Aydın konuşmasının ardından Emekli İş Başmüfettişi ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Fazıl Ölmez’e tablo hediye etti.

Emekli İş Başmüfettişi ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Fazıl Ölmez iş güvenliğinin çok önemli olduğunu ifade ederek, devletimizin iş sağlığı ve güvenliğine önem verdiğini vurgulayarak dinleyicilere önemli konularda bilgi verdi. (SİVAS BELEDİYESİ)

        Içeriği Paylasın Butonu    
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
abaragambimumbara
Sayfa Başı
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sayfa Başı
Telif Hakkı 2009-2015 SivasRehberim.Net'e Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Burç YorumlarıRadyo TV ServisiMuzik KutusuGitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.
Site Güvenliğini Kontrol Et

RSS Servisi
SivasRehberim.Net adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
OfoSoft Web Tasarım

W3 Kontrolu Yap
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 5,23 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle

Proje Başlangıç : 03.2009