Ana Sayfa İçin Tıklayınız Haber Servisi OfoSoft Web Tasarım Fuarlar & Festivaller OfoSoft Web Tasarım OfoSoft Web Tasarım İzmir’de Sivas Günleri Düzenlenecek
Yemek Siparişi | Çiçek Siparişi | Sinema | Seyahat | Etkinlikler
Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Astroloji | Oyun | S.S.S.
Firmanızı Ekleyin Telefon Rehberi Nöbetçi Eczaneler Link Bankası Harita Servisi Ulusal Gazete Manşetleri Sivas Dışındaki Sivaslı Firmalar
Sivasımız Gezi Rehberi

OfoSoft Web TasarımÜye Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre Şifrenizi hatırlamıyorsanız Burayı Tıklayınız.
13 + 5 = Yandaki Sayıların Toplamını Yazınız.
Üye Olmak Için Tıklayınız.OfoSoft Web TasarımDuyurular

OfoSoft Web TasarımKöşe Yazarları
Özlem Olmazlara Olurumdun 05.12.2011
ÖzlemAtalar Özlem Atalar
AbdülkadirSELVİ Abdülkadir SELVİ
FikretTemel Fikret Temel
HakanTopuzoğlu Hakan Topuzoğlu
SedaBilici Seda Bilici
ZeynepÖz Zeynep Öz


Bir Işık İş Sağlığı ve Güvenliği

OfoSoft Web TasarımSinemalarda Ne Var?
OfoSoft Web TasarımAnketimiz
İşinizden memnun musunuz?
Hayır
%27,8
OfoSoft
Evet
%33,0
OfoSoft
Ne evet ne hayır
%8,41
OfoSoft
İşsizim
%30,7
OfoSoft
Toplam Oy : 309
    Tüm Anketler


OfoSoft Web Tasarımİstatistikler
OfoSoft Web Tasarım
Aktif Ziyaretçi
: 14
OfoSoft Web Tasarım
Bugün Tekil
: 149
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Haber
: 5742
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Firma
: 1159
OfoSoft Web Tasarım
Onaylanacak
: 21
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Üye
: 507
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Dosya
: 6
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Döküman
: 184
OfoSoft Web Tasarım
Toplam İlan
: 2
OfoSoft Web Tasarım
Toplam Ürün
: 0
 İzmir’de Sivas Günleri Düzenlenecek 
7-10 Kasım tarihleri arasında İzmir’de “Ege Bölgesi Sivas Günleri Kültür ve Sanat Festivali” etkinliği düzenlenecek.
Tarih
:
22.09.2013
Güncellenme
:
22.09.2013
Kategorisi
:
Fuarlar & Festivaller
Okunma
:
2390
Yorum
:
0
Kaynak
:
www.bizmsivas.c
Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ve Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu Başkanı Emin Karacuha ve beraberindeki heyet, 7-10 Kasım 2013 tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan “Ege Bölgesi Sivas Günleri Kültür ve Sanat Festivali” etkinliği hakkında bilgi vermek amacıyla  Selçuklu Sosyal Tesisleri’nde basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 
Belediye Başkanı Doğan Ürgüp; İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenen Sivas günleri etkinliklerine desteklerini sürdürdüklerini ifade etti.
 
Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu Başkanı Emin Karacuha’ya çalışmalarında başarılar dileyen  Ürgüp, “Desteğimiz sürecek kamuoyunun da desteğini bekliyorum. Bu festivallerde sağ sol ayrımı yapmadan, alevi sünni ayrımı yapmadan Sivas kökenli bütün gurbette yaşayan hemşerilerimiz bir araya geliyorlar ve Sivas’a yönelik kendi birlik ve beraberliklerine yönelik faaliyetler sergiliyorlar. Sivas günleri adı altında yapılan programlar bu sene İstanbul’da ekim ve kasım ayının ikinci yarısında olacak. Kasım ayının ilk yarısında da İzmir’deki federasyonumuzun programı var. Benim burada bulunma sebebim ev sahipliği niteliğindedir*” diyerek konuşmasına son verdi.
 
Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu Başkanı Emin Karacuha ise 2006 yılında mevcut olan tüm dernekleri bir çatı altında toplayarak adını “Ege Bölgesi Sivas Dernekleri Federasyonu” koyduklarını söyledi. Çalışmalar konusunda Ankara ve İstanbul’un kendilerinden daha ileri konumda bulunduğunun altını çizen Karacuha, “Biz kendi aramızda İzmir’de sosyal etkinlikler yapıyorduk. Belki sesimizi çok duyuramıyorduk; Sivas’ın kültür ve turizmine yönelik bu festivali oluşturduk. Bu festival 7 Kasım’da başlayacak 10 Kasım’da son bulacak. Ben Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Sivas ile bağımızı koparmadık. Sivas’a gururla geliyorum, gururla gidiyorum. İzmir’de yaşayan Sivaslılar adına Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizim yöresel yiyeceklerimiz, giyeceklerimiz el sanatlarımız sergilenecek ama bunu daha çok Sivas’ın tanıtımı için oluşturmamız lazım.” ifadelerine yer verdi.
 
TANITIM YAPAMIYORUZ!
Festivalin amacının daha çok kültür turizmine yönelik olduğunu kaydeden Karacuha, ilimizde bulunan değerleri yeterinde tanıtamadığımızı savundu. Kangal Balıklı Çermiği buna örnek gösteren Karacuha şu şekilde konuştu: “Kangal Balıklı Çermiğinin dünyada bir örneği yok. Ama biz bunu tanıtımını yapamadık. Hasta olan insanlar bizlerle irtibat kuruyor. Bu insanlar Kangal’da tedavilerini görüp dönüyorlar ve o doğa harikasıyla ilgili olarak bize ‘Sivaslılar ve Sivas dışında yaşayan siz Sivaslılar burayı duyurmadığınız için sizlere yazıklar olsun’ diye sitem ediyor.” (Bizim Sivas)

        Içeriği Paylasın Butonu    
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
abaragambimumbara
Sayfa Başı
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sayfa Başı
Telif Hakkı 2009-2015 SivasRehberim.Net'e Aittir. Her Hakkı Saklıdır.
Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.Burç YorumlarıRadyo TV ServisiMuzik KutusuGitmek İçin Tıklayınız.Gitmek İçin Tıklayınız.
Site Güvenliğini Kontrol Et

RSS Servisi
SivasRehberim.Net adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.
OfoSoft Web Tasarım

W3 Kontrolu Yap
Sitede yer alan kullanıcı yorumları üyelik sözleşmesinde kabul edildiği şekilde yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.
Bu sitenin alt yapısında OfoSoft Web Tasarım tarafından geliştirilen OfoSoft Şehir Rehberi Sistemi kullanılmaktadır.
Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,96 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle

Proje Başlangıç : 03.2009