FAVORİLERE EKLE
2541 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Kuzucular
  • ADRES: Toptancılar Sitesi 23. Blok No:110 Sivas / Sivas
  • GSM: 0543 631 77 88
  • TELEFON: 0346 226 16 01
  • SOSYAL MEDYA:
  • KAYIT TARİHİ: 23-03-2015
AÇILIŞ - KAPANIŞ
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ Sivas

FİRMA HAKKINDA

Günümüz toplu yemek kültürü, endüstriyel beslenmeye doğru hızlı yükseliş trendindedir, geçmiş uygulamalar firma çalışanlarını doyurma eksenliydi, ancak içinde yaşadığımız bu dönemde bu anlayış çalışanların motivasyonu ve iç müşteri memnuniyetine dönüşmüştür. 

  Bu anlayış beraberinde toplu yemek üretimi yapan kuruluşları, hizmet verilen sektördeki taleplere göre, farklılaşmaya itmektedir. Menü planlama, kalori hesaplama, diyet menüler, çocuk menüleri, yöresel yemekler vb uygulamalar bu yeni trendin gereklerindendir. 

  Usta ellerce sağlıklı koşullarda hazırlanan leziz yemekler ile Hakan Yemekçilik size ev yemekleri lezzetinde bir damak zevki sunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi amaç edinen yönetim felsefesiyle hareket eden Hakan Yemekçilik müşterilerinin bulunduğu lokasyonda çağdaş mutfak (kuru gıda stok, artı ve eksi soğuk depo) ve diğer altyapı çalışmalarını da müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ek maliyet yükü getirmeden kurmak suretiyle profesyonel ekibiyle yerinde yemek hizmeti veren ve bu alanda birçok ilklere imza atan öncü bir kuruluştur. 

  Siz müşterilerimizin talep ettiği öğünler belirlendikten sonra, menüler yemeklerin kalori dengesi, tat uyumu ve renk uyumu yöresel damak zevkleri dikkate alınarak aylık olarak hazırlanır. Menüler hazırlanırken yemeklerimizi kaliteli, sağlığa uygunluk standartlarında sunmanın yanı sıra müşterilerimizin yeterli ve dengeli beslenmeleri de sağlanmaktadır. 

  Yemeği bir sanat olarak gören Hakan Yemekçilik ailesi yemeğin sunumuna önem gösterir. En başından sonuna dek titizlikle hazırlanan yemeğimiz aynı özenle müşterilerimizin tabaklarına servis edilir. Hakan Yemekçilik servis ekibimiz değerli müşterilerimizin gün içinde kendilerine ayırabildikleri o kısa sürede hayatlarına lezzet ve mutluluk katmak için çalışıyorlar. Hedefimiz sağlıklı ve lezzetli yemekleri üretip, müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaktır. Kalite ve sağlığa uygunluk anlayışımızdan ödün vermeden sektördeki gelişim ve değişimlerin öncüsü ve takipçisi olmayı amaçlayan, çalışma prensiplerimizle hareket ederek, firmamızın pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktır. 

 Belirlediğimiz hedeflerimiz doğrultusunda kalite güvence sisteminin mükemmel bir şekilde işlemesi ve geliştirilmesi için sürekli iyileştirme kapsamında çalışmalarımız büyük bir hızla devam etmektedir.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

İŞLERİNİZİN BÜYÜMESİNİ SAĞLIYORUZ!

Hemen şimdi firmanızı kaydederek işlerinizi büyütün...
FİRMAMI YAYINLA

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN!

Tüm gelişmelerden anında haberdar olun.