FAVORİLERE EKLE
1964 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Erdinç
  • ADRES: Gültepe Mah. 23. Sokak Toptancılar Sitesi Karşısı Sivas / Sivas
  • GSM: 0543 737 11 08
  • TELEFON: 0346 226 20 03
  • SOSYAL MEDYA:
  • KAYIT TARİHİ: 02-12-2015
AÇILIŞ - KAPANIŞ

FİRMA HAKKINDA

Biz değiliz bu masalın kahramanları, sizlersiniz… Biz sadece sizlerin hayal ettiklerini gerçekleştirenleriz.Bir hayal kurun ve bu hayali yaşamak için geri kalan herşeyi bize bırakın.. Sivas Grand masal düğün salonunda en özel gününüzde en özelin siz olduğunu hissedin. Ayrıcalıklarımızı yaşamak için bizlerle iletişime geçin…

Rüya gibi bu özel  günü, rüya gibi bir mekanda yaşamak ister misiniz. Grand masal düğün salonu 750 kişilik kapasitesiyle size hayatınızın en güzel dakikalarını, en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır.

Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Grand masalda size lüks mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de en iyi hizmeti sunmaktadır. Sivas'ta düğün salonu, sünnetdüğünü, toplantı ve organizasyon, kına ve davet salonu vb. sınırsız hizmetlerimizle sizlerleyiz.

Misyonumuz
Misafirlerimizin bu özel gününde hayal ettiği eğlenceyi en iyi servisi sağlamak ve en şık görkemli organizasyonları  gerçekleştirmek ve geliştirmek.

Vizyonumuz
Teknoloji ile  bilgi birikimimizi ve tecrübemizi birleştirerek  sektöründe  lider olmak.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

İŞLERİNİZİN BÜYÜMESİNİ SAĞLIYORUZ!

Hemen şimdi firmanızı kaydederek işlerinizi büyütün...
FİRMAMI YAYINLA

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN!

Tüm gelişmelerden anında haberdar olun.